1/19/2011

hide your farm animals until they become real

dzień dobry. przepraszam za monstrualnie długą nieobecność, spowodowana była ona minionym końcem semestru w mojej wesołej szkole. jest ciepło! wydaje mi się, że zimniejsze dni bywały nawet jesienią. oczywiście łudzę się, że zima już nie wróci, ale chyba nie jest to do końca rozsądne. poza tym wszystko dzieje się jakoś pomyślnie, nawet pani od rzeźby zrobiła się milsza. ale co z tego, gdy ja ciągle marzę o spodniach o kojarzącej mi się z chrupiącym warzywem nazwie carrot z wiosennej kolekcji d&g. właściwie podobają mi się nie od dziś i chyba nawet zadziałam w celu posiadania podobnych.
a teraz mała prośba do Was, kochani:
va magazine ogłosił konkurs na najlepszego bloga o modzie. jeśli choć trochę podoba Wam się mój blog, możecie na niego zagłosować w następujący sposób:
należy wysłać e-mail na adres ado@vamagazine.eu w tytule wpisując "POLSCY BLOGERZY", a w treści adres mojego bloga.
dziękuję za wszystkie głosy.


hi. sorry for such a long break on my blog, but i had end of term in my happy school. hey, it is warm! i guess that even in fall temperatures was lower sometimes. mrs. winter, are you gonna come back? i hope not. besides it everything’s all right, even my sculpture teacher is more nice than ever. lately i dream of carrot pants from d&g, which i saw some time ago. I will do anything to have something like this.
and now I have a liitle request for You, my dear readers:
va magazine announced a contest for the best fashion blog. if you even a liitle bit like my blog, please vote me i this way:
you have to send an e-mail on ado@vamagazine.eu, in the tittle of message write "POLSCY BLOGERZY" and in the content of message - adress of my blog.
thank you all.


ph. natalia | h&m v-neck t-shirt, trousers, jacket and scarf, diy sweater, river island bag, vintage clubmaster shades, boots from local shop


10 komentarzy:

 1. Bardzo dobre zdjęcia, podoba mi się ta bluza.
  Spodnie marchewy ze zwykłych spodni powinna stworzyć każda krawcowa, której pokaże się zdjęcie, to żadna filozofia, trzeba tylko odpowiednio zwęzić nogawki.

  pozdrawiam,
  http://cezarykoralewski.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy17:35

  Ostatnie zdjęcie cudowne :]

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog;) Juz wyslalem maila !

  OdpowiedzUsuń
 4. Mierzyłem tę pelerynę ze Stradivariusa, w której modelka pozowała, nawet na mnie rozmiar M wyglądał świetnie! Myślę, że jakaś damska eLeczka byłaby jeszcze lepsza, są jeszcze na wyprzedaży, zastanawiam się nad tą camelową...

  OdpowiedzUsuń
 5. I really like your sweater!

  http://vickisfashionfairytale.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. stunning photoshoot+ love clubmaster:):)

  OdpowiedzUsuń
 7. I love all the looks and pictures! xx

  OdpowiedzUsuń